ارتقاء پردازنده رایگان HP ProLiant *

11

سرورهای HP ProLiant با پردازنده های اینتل و AMD – کلید موفقیت تجاری شما
بخش های فناوری اطلاعات از هر زمان دیگری به چالش کشیده می شوند. وقت آن رسیده است که نوآوری و صرفه جویی در هزینه را با نسل بعدی HP ProLiant بگذارید
سرورها توسط پردازنده های Intel Xeon ™ 5600 / E5 Series و AMD Opteron ™ 6100 طراحی شده اند.

 پردازنده رایگان HP ProLiant

   نحوه واجد شرایط بودن

به هر دلیلی سرور مجوز HP Value ProLiant را از تاریخ 28 مه تا 31 آگوست 2012 با دو برابر پیکر بندی حافظه پایه استاندارد و یک پردازنده یکسان خریداری کنید و HP هزینه پردازنده را به شما بازپرداخت می کند.
لطفاً به محصولات واجد شرایط مراجعه کنید. شرایط استفاده برای هر مشتری شرایط محدوده ی خاص اختصاص داده می شود . در شرایط فعلی اقتصادی، این روند به معنای افزایش عمر سرورهای شما تا حد امکان است. با انجام این کار، هزینه ها کاهش می یابد، به علاوه هزینه های کمتری نیز برای سرویس های IT پرداخت خواهید کرد .
در پشتیبانی از این پیشنهاد ، هنگامی که شما یک سرور مقدماتی ارزش بالا را در رابطه با این سرور خریداری می کنید، HP در مدت 3 سال برای مدل 24 X7 به مبلغ 200 پوند و در مدت 5 سال برای مدل 24X7 HP Care Pack مبلغ 400 پوند برمی گرداند .
برای شرایط و ضوابط کامل، محصولات واجد شرایط و جزئیات مربوط به ارتقاء، لطفاً به آدرس: www.hp.com/uk/focus مراجعه کنید.

چگونگی انجام درج درخواست  برای طرح این نوع سرویس ها:

• این فرم درخواست را تکمیل کنید
• ضمانت خرید (فاکتور نماینده (ها)) را به فرم درخواست ضمیمه کنید، محصولات واجد شرایط و کد های HP برای رکورد های خود کپی کنید.
• محصول باید از 28 ماه مه تا 31 آگوست 2012، خریداری شده باشد.
• ایمیل خود را به ادرس : اداره رسیدگی به درخواست ها HP، PO Box 7393، ، RG1 9WRارسال نمایید. همه ارسال ها باید تا 28 سپتامبر 2012 دریافت شده باشند .
7 روز پس از ارسال، شما یک ایمیل که بیانگر تایید تخفیف شماره مرجع شخصی خود دریافت خواهید کرد. اگر این ایمیل را دریافت نکنید، لطفاً با ما درا درس promotions@out-bound.co.uk تماس بگیرید.
• چک ها ظرف 45 روز پس از تایید صحت درخواست شما صادر می شود.
جزییات و اطلاعات مربوط شما:
لطفاً با(پاورپوینت)چاپ کنید
عنوان: …………………………………………………………………
نام : ………………………………………………………………….
نام خانوادگی: ………………………………………………………..
نام شرکت (قابل پرداخت با چک ): …………………………………..
آدرس شرکت (جایی که چک خواهد شد):…………………………..
شهر / شهرستان: …………………………………………………..
شهرستان: کد پستی: ……………………………………………….
تلفن: ……………………………………………………………………
پست الکترونیک: ………………………………………………………

لطفاً توجه داشته باشید که برای جلوگیری از ایمیل های ناخواسته “هرز نامه” برخی از سرویس دهنده های اینترنت (ISP ها) پیام هایی را از فرستنده گان که آدرس های ایمیل آنها در لیست آدرس گیرنده یا لیست های ایمن گیرندگان نیست، مسدود می کند. ما در اینجا در خارج از کشور می خواهیم شما را به دریافت ایمیل های ما به شما در مورد این ارتقاء بنابراین دریافت کنید
لطفاً به صفحه کتاب آدرس خود یا لیست فرستنده های ایمن اضافه کنید promotions@out-bound.co.uk.

روش تماس:
پست الکترونیکی ………… آدرس ………… شماره تلفن …………….
چنانچه ترجیح می دهید تمامی موارد در آینده حذف شود ……………
ارتباطات، لطفاً اینجا کلیک کنید

ارتباطات HP

HP متعهد می شود اطلاعات خود را مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی HP اعمال نماید:
http://welcome.hp.com/country/uk/en/privacy.html

برای اطمینان از اینکه ما بالاترین سطوح خدمات را به شما ارائه می دهیم، ممکن است با سایر اشخاصی که در رابطه با HP فعال هستند یا شرکای تجاری درباره محصولات و خدماتی که ممکن است برای شما مهم باشد تماس بگیرید.
لطفا برای ما بیان کنید که چگونه می خواهید در آینده با ما در ارتباط باشید.

جدول سرورهای HP Proliant
سرورهای HP Proliant
جدول پردازنده  HP ProLiant
ارتقاء پردازنده رایگان HP ProLiant

 

ارتقاء پردازنده سرورهای HP ProLiant
ارتقاء پردازنده سرورهای HP ProLiant

شرایط و ضوابط
1. برای استفاده از ارتقاء، مشتریان باید یک فرم درخواست را تکمیل کنند کاربران می توانند این فرم را درادرس www.hp.com/uk/focus بارگیری کنند ، ان را چاپ و تکمیل کرده و به همراه صورت حساب فروش / نمایندگی فروش به آدرس ذکر شده در فرم ارتقاء فقط در واحدهای جدید خریداری و مستقیما از Hewlett Packard یا HP UK Preferred Partner ارسال کنند. برای پیدا کردن همکاران مورد تایید HP در نزدیکی شما، لطفاً به وب سایت www.hp.com/uk/preferredpartnerlocator مراجعه کنید. فاکتور فروشنده / نماینده فروش باید به وضوح کدهای HP و هزینه کالاهای واجد شرایط خریداری شده را نشان دهد. لیست کامل محصولات واجد شرایط و کدهای قسمت مربوطه در www.hp.com/uk/focus موجود است.
2. این ارتقا فقط برای مشتریان کاربر پایه در کشور انگلستان در دسترس است و در مورد یکه محصول به فروش مجدد رسیده است یا اجاره شده است ، اعمال نمی شود. درخواست باید تنها توسط مشتری نهایی ارائه شود. این پیشنهاد برای کارمندان هیولت پاکارد، عوامل آنها، کارکنان خرده فروشی، شرکای کانال، سهامداران شرکت کننده یا هر کسی که با ارتقاء ارتباط دارد، معتبر نیست. نمایندگان فروش می توانند از طرف مشتریان خود درخواست را مطرح کنند
3. این پیشنهاد را می توان با تمام پیشنهادات بازپرداخت دیگر ترکیب کرد.و نیز این پیشنهاد ممکن است با هیچ گونه پیشنهاد تبلیغاتی یا قیمت خاص در طول دوره تبلیغاتی ترکیب نشود.
4. این پیشنهاد محدود به سرورهای HP ProLiant، حافظه، پردازنده ها و بسته های مراقبت از HP در محصولات جدول ذکر شده است. هیچ ترکیب / پیکر بندی دیگر معتبر نیست.
5. برای هر سرور واجد شرایط HP ProLiant که به صورت همزمان خریداری می شود، حافظه استاندارد به همراه یک پردازنده ی مشابه ، HP هزینه خرید پردازنده اضافی را، بدون مالیات بر ارزش افزوده، بازپرداخت خواهد کرد. حداکثر مقدار مجاز برای این تخفیف از قیمت لیست فعلی کد خریداری شده HP Processor خریداری نخواهد شد. تمام محصولات باید در همان فاکتور ظاهر شوند. چک به عنوان نام شرکت در صورت فاکتور ذکر می شود .
6. سفارشات باید بین مه 28 مه و 31 اوت 2012 ثبت شوند. ادعای خرید مستقیم از شرکای توزیع HP غیرقابل قبول است.
7. تاریخ بسته شدن فرم های ادعایی در تاریخ 28 سپتامبر 2012 است. پس از این تاریخ هیچ ادعای پذیرفته نخواهد شد.
8. 45 روز برای دریافت بازپرداخت چک از تایید ادعای خود توسط Outbound Field Marketing Services Ltd زمان صرف خواهد شد .
9. ارتقا دهنده حق دارد اختیارات فرم های ادعایی ناقص، تغییر یافته یا غیر قابل خواندن یا فاکتوری که فروشنده یا فروشنده مجدد به در خواست الصاق نشده باشد از روال بررسی حذف کند. هیچ گونه مسئولیتی برای فرم های ادعایی از دست رفته، آسیب دیده یا ارسال شده با تاخیر در پست و پذیرفته نمی شود. فرم اثبات ارسال به عنوان مدرک تحویل پذیرفته نمی شود.
10. HP حق دارد همه درخواستها را بررسی کند تا اطمینان حاصل شود که شرایط و ضوابط ارتقاء تایید شده است و درخواست اطلاعات اضافی در مورد هر درخواست، فرم درخواست و مدارک لازم در درخواست کامل است.
.11. این وظیفه درخواست کننده است که اگر در طی 7 روز پس از ارسال مدارک درخواستی خود ایمیل تأیید دریافت نکرده باشد، با شرکت خدمات بازاریابی تماس بگیرید.
12. تمام اسناد ارائه شده برای این ارتقاء به اموال HP تبدیل می شود و بازگشت داده نخواهند شد. ارائه اسناد نادرست، مخدوش، گمراه کننده یا جعلی ممکن است بدون محدودیت به حقوق دیگر HP منجر به رد صلاحیت از این تبلیغ و آگهی های آینده HP شود.
13. برای سوالات مربوط به وضعیت درخواست شما، لطفاً با ادرس ایمیل: promotions @ out bound.co.uk مکاتبه نمایید .
14. HP می تواند این ارتقاء را که در آن موارد منع یا محدودیت قانونی وجود داشته باشد را لغو کند.
15. تصمیمات هیولت پاکارد در رابطه با هر جنبه ای از ارتقاء، نهایی و اجباری خواهد بود.
16. HP حق تغییر یا لغو این تبلیغ را بدون اطلاع قبلی دارا می باشد.11

ارتقاء پردازنده رایگان HP ProLiant *