HP DL380 نسل 8 همچنان به قدمت خود در زمینه پیشرفت های مهندسی می پردازد و با بهبود ادغام ، عملکرد فوق العاده ای بیش از سرورهای نسل قبلی ارائه می کند. انعطاف پذیری بیشتر، آپ تایم کلاس سازمانی، ویژگی های مدیریت پیشرفته، سری جدیدترین پردازنده و تراکم 2U، مناسب برای کاربردهای درخواست ویدئو است.
مدیریت سرور DL380P Gen8
سرور مدیریت MHW-S380R8-SC برای برنامه های ویدئویی با کارایی بالا طراحی شده که نیازمند قابلیت دسترسی و افزونگی می باشد که با استفاده از طرفداران پلاگین داغ و منبع تغذیه، سیستم ارائه شده در دسترس را فراهم می کند بدین روش تعداد زمان های نامعلومی ناشی از خرابی های سخت افزاری به حداقل می رسد، در حالی که RAID آن کنترل کننده حفاظت سیستم عامل RAID-1 داخلی را فراهم می کند.
با یکی از پیشرفته ترین نسل شش هسته اینتل Xeon پردازنده E5-2620 2.0( گیگاهرتز، 6 هسته ای، 15 مگابایت، 95 وات) و 8 گیگابایت (2 x 4 گیگابایت) تنها رتبه 4 x PC3L-10600R DDR3-1333) DIMM )های ثبت شده، عملکرد، قابلیت مقیاس پذیری، و پشتیبانی از برنامه های حافظه خواست در محیط های متوسط به اندازه سازمانی آن را فراهم می کند. علاوه بر این، سرویس HP خدمات سرور را با یک ضمانت استاندارد 3 ساله (روز بعد کسب و کار) محافظت می کند. یک سطحی اختیاری از خدمات پیشرفته با 3 سال، 4 ساعت، 24 ساعته 7 در دسترس است. این سرور در نسخه 2U، 19 “کیبورد همراه با یک سیستم ریلی سریع ، از جمله ریل های کشویی جهانی نصب شده می باشد. نسخه پشتی رکاب اجازه دسترسی به تمام اجزای سیستم را برای راحتی کارایی دندانه دار ها می دهد .

عملکرد

سرور MHW-S380R8-SC مدیریت عملکرد و حافظه مورد نیاز برای متوسط تا محیط های سازمانی به اندازه فراهم می کند.

گواهینامه ها و تائیدیه ها

1
نکات نصب و راه اندازی / پیکر بندی
سرور مدیریت MHW-S380R8-SC ایده آل برای محیط هایی با اندازه متوسط و محیطی با کارایی بالا و حافظه است. برای دریافت اطلاعات دقیق، لطفا به اطلاعات مربوط به برنامه کاربردی مراجعه نمائید.
توجه
این سرور مدیریت در دو محل استاندارد قرار می گیرد: MHW-S380R8-SC Localization /
صفحه کلید MHW-S380R8-SCUS محلی سازی / صفحه کلید انگلیسی آمریکایی صفحه کلید اضافی اختیاری که در زیر سفارش اطلاعات موجود در دسترس است.

قطعات شامل

2

قسمت دوم : مدیریت سرور DL380P Gen8